Rita Lati tregon për herë të parë për divorcin: Roza mblodhi kukullat dhe me tha…

Rita Lati tregon për herë të parë për divorcin: Roza mblodhi kukullat dhe me tha…

Aktorja shume e dashur per publikun Rita Lati ishte e ftuar mbremjen e djeshme ne emisionin e vajzes se saj Roza Lati te quajtur ‘Why Not’ ku si rralle here ka folur per jeten e saj private, ndarjen nga ish bashkeshorti (babai i Rozes) e shume te tjera ne nje rrefim shume personal. Rita midis te tjerash rrefeu momentin kur u largua nga shtepia ku jetonte me te bashkeshortin dhe tregoi e emocionuar se e ka marre kete vendim kur Roza ka mbledhur kukullat e saj dhe i ka thene ‘Mami hajde ikim që këtu’.

Loading...

Ky moment ishte deçiziv tregoi Rita dhe me pas tha qe ishte larguar nga shtepia vetem me nje cante dore pasi thesarin (Rozen) e kishte me vete. Megjithe kete ajo tha se eshte perpjekur gjithmone qe e bija ti kishte mardheniet te mira me te atin pavarsisht si kishin shkuar gjerat.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *