FOTO të rralla kur Arbana pozonte krah të shoqit dhe i dedikonte fjalë dashurie…

FOTO të rralla kur Arbana pozonte krah të shoqit dhe i dedikonte fjalë dashurie…

Moderatorja e njohur ARbana Osmani eshte nje nga personazhet me te dashur te ekranit. Ajo ka prezantuar per 9 edicione rresht Big Brother Albania dhe tani vazhdon sezonin e dyte te emisionit Dua te bej te lumtur.

Loading...

Persa i perket jetes se saj private ajo ka qene shume e rezervuar dhe nuk ka dashur te ndaj ate me publikun. Shume hermetike ne kete pjese aq sa djali i saj Joni dhe bashkeshorti i saj nuk shfaqen e ekran. Kjo eshte nje zgjedhje e prezantueses dhe ne e reskpektojme shume aspektin e saj personal

Moderatorja nuk ka postuar anje foto te djalit te saj ne Instagram apo rrjete te tjera sociale dhe nuk e ka zbuluar fytyren e tij asnjehere. Edhe postimet me bashkeshortin e saj jane shume te pakta dhe ajo nuk eshte shprehur asnjehere per dashurine dhe martesen.

Por disa vite me pare ajo ka ndare ne rrjetin e saj Instagram foto me te shoqin duke shkruar dedikime dashurie. Sa bukur te shohesh Arbanen duke thene fjale dashurie. Arbana je me e mira.

   

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *