Nuk do ta besoni se kë po ndërmjetëson Eni Çobani këtë herë

Nuk do ta besoni se kë po ndërmjetëson Eni Çobani këtë herë

Eni Çobanin ka disa vite që e shihni të zgjidhë çështje të komplikuara në seancat e ndërmjetësimit në “E diela shqiptare” dhe të përballet me shumë njerëz.Juristja e njohur e ka me pasion punën e saj dhe e praktikon edhe jashtë ekranit.

Loading...

Keshtu ajo ka postuar nje foto me disa femije me mbishrimin ‘Nje seancë ndermjetësimi e rralle’. I urojme Enit suksese dhe ndermjetesime te tilla te bukura te kete gjithmone.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *