Ja kush janë 11 vipat shqiptar që u cmëndën pas xhakëtës së kuqe…(foto)

Ja kush janë 11 vipat shqiptar që u cmëndën pas xhakëtës së kuqe…(foto)

Ngjyra e kuqe eshte nje nga ngjyrat me te preferuara te femrave ne mbare boten. Ndersa xhaketa eshte e preferuara e te gjitha zonjave dhe zonjushave. Ne kemi vene ne fokus vipat qe kane veshur xhaketa te kuqe dhe e kane kthyer ate ne nje trend te momentit. E nese nuk e keni ende ne garderoben tuaj nje xhakete te tille vipat ua sygjerojne qe ta blini menjehere shprehet keshillabukurie. E ku ka me bukur se pranveren ta presim me ngjyra. Me poshte keni fotot e disa personazheve qe jane dukur me bukur se kurre nen trendin e fundit te momentit.

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *