I thanë live në emision se Benardi ka të dashur, përgjigja e Xhenit nuk pritej

I thanë live në emision se Benardi ka të dashur, përgjigja e Xhenit nuk pritej

Xheni dhe Benardi nje nga ciftet më të dashur te edicionit te fundit te Big Brother dukej se do te vazhdonte gjate pasi te dy dukeshin qe e kishin shume perzemer njeri tjetrin brenda dhe jashte shtepise me te famshme te shqiperise. Por mesa u duk nuk zgjati shume dhe ata u ndane duke lene te trishtuar me qindra fansa.

Loading...

E mesa dukej se kjo histori kishte marre fund sot nuk u duk keshtu te pakten me Xhenin e cila ishte e ftuar sot ne emisioni n ‘ Nje kat me larte’. Moderatori e ka provokuar Xhenin duke i thene se Benardi ishte i lidhur me nje tjeter banore te Big Brother dhe Xheni eshte habitur duke thene: ‘Jeni te sigurt qe po flisni per Benardin qe kam pasur une? Nuk eshte e vertete” dhe me pas ka kuptuar qe kjo ishte nje shaka dhe ka qeshur.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *