Hyeida tregon për herë të parë si e zbuloi që partneri e tradhëtonte

Hyeida tregon për herë të parë si e zbuloi që partneri e tradhëtonte

Hueyda El Saied dhe partneri i saj francez, Michael Tamisier u ndane ne Nentorin e vitit te kaluar pasi siç deklaroi artistja shqiptare, ai e kishte tradhtuar. Hyeida nuk foli shume gjate ate kohe per ndarjen por sot e ftuar ne emisonin Thumb te Aulones dhe Fatmes e pyetur nga ato se si e kishte zbuluar tradhëtine e partnerit ajo tregoi:

Loading...

Une kisha akses ne telefonin e tij sepse ishte dhe shenja ime e gishtit qe mund ta hapja e keshtu u futa dhe e pashe” Dhe e pyetur me tej nese ai kishte pasur nje lidhje tjeter paralele ajo tha se me siguri qe po por qe ajo nuk i kishte shkuar me thelle te gjithe situates.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *