E mohuan të ishin në një lidhje, Butrint Imeri & Kiara Tito kapen mat nga fansat / foto

E mohuan të ishin në një lidhje, Butrint Imeri & Kiara Tito kapen mat nga fansat / foto

Butrint Imeri është këngëtari i njohur shqiptar lëvizja më e vogël e të cilit komentohet shumë nga mediat rozë. Po ashtu edhe Kiara Tito nje nga vajzat e bukura te ekranit shqiptar. Ata te dy u perfolen per nje lidhje por te dy e mohuan me shume siguri qe mes tyre nuk ka asgje vec shoqeri.

Loading...

Dolen ne media dhe i thane fansave qe gjithcka flitej ishin thjesht thashetheme. Pooor nuk duket te jete keshtu pasi duket se jane kapur serish bashke. Kengetari dhe moderatorja kane postuar foto ne Instagram nga vendi ne te cilin po pushojne dhe gjejeni cfare?!

Sfondi eshte i njejte duke mos na lene keshtu asnje dyshim qe ata jane ne nje mardhenie dhe te lumtur. Ne i themi vetem se skane pse e fshehin lidhjen e tyre pasi jane nje cift shume i bukur e ne do te donim ti shihnim bashke me shpesh.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *