Çiljeta & Albani festojnë 2 vjetorin e lidhjes; Ja fotot nga festa sekrete

Çiljeta & Albani festojnë 2 vjetorin e lidhjes; Ja fotot nga festa sekrete

Besojeni apo jo kane kaluar plot 2 vjet qe Ciljeta dhe Alban Hoxha jane ne nje lidhje qe mesa duket po shkon gjithmone e me mire. Edhe pse ata nuk kane dale asnjehere hapur ne media per mardhenien tashme te gjithe e dime se ata jane me te lumtur se kurre. Mbremjen e djeshme ata kane festuar 2 vjtorin e lidhjes se tyre dhe kjo eshge bere e ditur nga vete Ciljeta e cila ka postuar momente nga festa ne WhatsApp-in e saj dhe me pas fotot jane bere publike nga portali darling.com. Epo urime cifti dhe festofshi edhe shume vite te tjera bashke!

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *