Adelina na tregon dhuraten luksoze te rradhes; do tju ler pa mend/ foto

Adelina na tregon dhuraten luksoze te rradhes; do tju ler pa mend/ foto

Qekurese ka bere publike lidhjen e saj e me pas shtatezanine Adelina Tahiri nuk ka munguar pothuaj asnje dite pa qene ne qender te vemendjes. Mardhenia e saj me milionerin maqedonas me apo pa shkak ka bere lajm sepse ka ngjallur kuriozitet ne publik e nje nga shkaqet eshte edhe dhuratat e shtrenjta qe bashkeshorti i dhuron.

Loading...

Sot Adelina ka postuar ne Instagramin e saj nje pale kepuce me gur te cmuar te firmes Balenciaga qe duhet te themi qe kane nje cmim marramendes. Duket se parteri i saj ka deshire ta llastoje dhe sa mire per Adelinen. Zerat thone se cifti do te bej dasme kete vit por kjo eshte akoma nje thashethem derisa asnje prej te dyve nuk e ka konfirmuat ende lajmin.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *