Soni Malaj tregon format e saj perfekte trupore…(foto)

Soni Malaj tregon format e saj perfekte trupore…(foto)

Soni Malaj është këngëtarja bukuroshe e cila veç zërit të mrekullueshëm shquhet edhe për pamjen e saj të bukur dhe fizikun e përsosur. Mbreme ne New York ajo ka mbajtur nje koncert ku veshja e saj ishte shume e ngushte qe i tregon linjat. Nga keto foto duket se trupi i Sonit eshte shume ne forme dhe ajo e ka djegur New Yorkun mbreme. Kengetarja Malaj kujdeset shume per trupin e saj dhe ushtrohet shume ne palester. Nuk duhet harruar qe edhe ushqimi ka rendesi shume te madh ne mirmbajten e linjave trupore.

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *