Sa shumë padrejtësi po i bëhet Xhensilës, ja cfarë i benë për të disatën herë…

Sa shumë padrejtësi po i bëhet Xhensilës, ja cfarë i benë për të disatën herë…

Xhensila eshte nje mrekulli, te gjithe e duam por shume thashetheme po ngrihen per te. Aq sa jo vetem jane bere te bezdisshme por edhe te merzitshme dhe te padrejta.

Loading...

Shume thashetheme jane ngritur per te dhe shtatezanine e saj aq sa nuk po e lene rehat te shijoje ditet e saj te bukura te marteses me Besin. Ajo e tha me gojen e saj qe nuk eshte shtatezane. Tha qe e duam shume nje femije por do vije kur ta sjell Zoti. Sot portalet seriaht shkruan per shtatezanine e saj vetem se ajo postoi nje foto ku duket qe era ka bere efektin qe te duket barku i fryre. Po cbeni keshtu o njerez. Xhensiles mesa duket nuk i lejohet asgje, as te shendoshet, as ti fryje era hmmmm asgje.

Lereni rehat o njerez te shijoje ditet e dashurise. Ja urojme me gjithe shpirt lumturin asaj dhe Besit dhe femijen gjthashtu atehere kur Zoti ta sjelli. Te duam shume Xhensila dhe Besi 

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *