Prezantuesja shqiptare poston foto me djalin në krahë nga materniteti…(foto ekskluzive)

Prezantuesja shqiptare poston foto me djalin në krahë nga materniteti…(foto ekskluzive)

Fiori Dardha eshte prezantuesja dhe ideatorja  e emisionit investigativ “Boom”, (që transmetohet çdo mbrëmje në Ora News). Para disa viteve ajo eshte bere nene e nje djali qe e ka quajtur Abel. Kush e ka provuar ndjesine e memesie thote qe nuk krahasohet me asnje ndjesi tjeter. Fiori ka publikuar nje foto kur djali i saj sapo ka lindur dhe ajo eshte ende ne maternitet. Nje foto qe te mbush me jete, si keto foto duhet te shohim me shpesh qe te kuptojme qe gjerat e bukura i krijojme vete ne.

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *