Njihuni me vjehrrën e djalit të Ardit Gjebreas;Do të habiteni nga LINJAT e saj…(foto)

Njihuni me vjehrrën e djalit të Ardit Gjebreas;Do të habiteni nga LINJAT e saj…(foto)

Fejesa e Jon Gjebresë dhe Merlin Haxhiymerit ishte një nga lajmet me të diskutura në media këto dy ditët e fundit. Një ceremoni e thjeshtë plot me argëtim ku Ana e vogël ishte qershia mbi tortë. Pas vënies së unazave , kërcimit dhe muzikës çifti u largua  jashtë vendit për të kaluar disa ditë të qeta pushimi. Por sot per 8 Mars e fejuara e Jonit ka uruar nenen e saj duke i postuar nje foto qe me thene te drejten ajo duket shume ne forme, madje si nje modele e vertet. Me poshte keni edhe foton qe Merlin ka uruar nene e saj ne instagram.

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *