Motra e Bes Kallakut u mërzit se nuk e uroi per 8 Mars, por aktori befason me deklaratën e tij…

Motra e Bes Kallakut u mërzit se nuk e uroi per 8 Mars, por aktori befason me deklaratën e tij…

Gjatë ditës së sotme aktori i humorit Bes Kallaku ka publikuar në rrjete sociale një urim të veçantë për nënën, gjyshen dhe bashkëshorten e tij.

Loading...

Por duket se ky urim nuk i ka pëlqyer shumë motrës së tij Ana Kallakut, e cila ja ka vënë në dukje një fakt të tillë.
 “Po mua lopa më ka bërë? Hajt se flasim zemra e motrës”,-ka shkruar Ana. Por duket se Besi ka patur një arsye të fortë  që nuk e ka përfshirë Anën, duke i përlotur në këtë mënyrë të gjithë: “Ti je akoma e vogla ime, ajo që të rrita unë, edhe nuk të shoh dot si grua, por si e vogla e ‘bait vet’. Të do vëllai shumë”,-theksoi Besi.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *