Ja sa vjece është moderatorja Alketa Vejsiu…(foto)

Ja sa vjece është moderatorja Alketa Vejsiu…(foto)

Alketa Vejsiu është një nga moderatoret dhe sipërmarrëset më të njohura në vend. Bukuroshja e ka nisur karrieren e saj shume heret si kengetare,me pas ka punuar ne radio e tani ajo eshte nje nga moderatoret dhe personazhet me te dashur ne Shqiperi. Alketa ka lindur ne vitin 1984 dhe eshte plot 34 vjece. Eshte kaq e re dhe ka arritur shume gjera ne jete. Jeten e saj private ajo e ka mbajtur ashtu te fshehte ndersa ndaj edhe ne nuk mund te themi asgje por per karrieren themi me bindje qe eshte majat e saj….

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *