Habit gazetarja shqiptare: Nuk lihet burri për një tradhëti…

Habit gazetarja shqiptare: Nuk lihet burri për një tradhëti…

Mbreme e ftuar ne emisionin e Alban Dudushit ‘Top Show’ ka qene moderatorja dhe gazetarja Erjona Rusi e cila ka bere nje deklarate te guximshme por edhe te habitshme qe pak femra do e thonin apo kuptonin. Gazetarja u shpreh se nuk e ka problem nese bashkeshorti i saj sheh nje femer te bukur apo bisedon me te dhe se per nje tradheti nuk lihet burri.

Nuk e them per klishe por nuk e kam fare problem nese burri im bisedon apo flirton me nje femer tjeter dhe nese ajo eshte e zonja ta shpjere edhe ne krevat, hallall ja befte Zoti. Nuk lihet burri per nje tradheti’ – ka thene Erjona. Duke vazhduar se s ajo eshte nje femer me besim ne vete dhe nese do e zbulonte nje tradheti nuk do te behej qameti. Nuk mund te shkaterrohet nje mardhenie per nje tradheti ka thene e vendosur Erjona duke lene pak te habitur edhe te ftuarit e tjere ne studio.

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *