Month: March 2018

U tha se ishte shumë e bukur, por ja si duket në të vertetë mamaja e Rashelit / foto

U tha se ishte shumë e bukur, por ja si duket në të vertetë mamaja e Rashelit / foto

E ftuar sot ne Xing me Ermalin ishte eshe ish velina bukuroshe Rashel Kolaneci. Ajo u rikthye ne emisionin qe e beri te famshme dhe kete here si e ftuar ku foli per arsyen e largimit dhe midis te tjerash biseda ra edhe tek e […]

Arbana sapo e pranoi live: Ja kush do e prezantoj Big Brother këtë vit

Arbana sapo e pranoi live: Ja kush do e prezantoj Big Brother këtë vit

Sa u degjua dhe u mor vesh lajmi se Big Brother Vip do te fillonte se shpejti ne Top Channel filloi gjithashtu te aludohej se kush do e prezantonte  kete here kete edicion Arbana apo Ledioni. Opinioni dhe fansat u ndane ne dy kampe megjithate […]

Rovena Dilo i nxjerr të gjithaaa duke kërcyer…(foto)

Rovena Dilo i nxjerr të gjithaaa duke kërcyer…(foto)

Rovena Dilo eshte nje nga kengetaret me te dashura dhe me te njohura ne Shqiperi. Ajo ka fituar shume cmime dhe ka dhene shume mesazhe me kenget e saj te mrekullueshme. Ajo eshte pjese e emisionit Dancing with the Stars. Por nje incident i ka […]

Xheni e BB fillon punë, nuk do ta besoni se ku…

Xheni e BB fillon punë, nuk do ta besoni se ku…

XHeni Mhillaj ka qënë një nder banoret me te komentuara te edicionit te fundit të Big Brother sidomos per historine e saj me Benardin. Xheni u shkeput per disa kohe ne Itali por me pas u kthye dhe ne intervistat e saj u shpreh se […]

Rudina Magjistari ka vendosur rregull në instagram;Ajo nuk lejon asnjë që të…

Rudina Magjistari ka vendosur rregull në instagram;Ajo nuk lejon asnjë që të…

Rudina Magjistari eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit por njekohesisht eshte dhe nga ato personazhe qe jane shume te rezervuar. Persa i perket rezervimit mund te permendim faktin qe Rudina nuk lejon askend qe ti bej “tag” sepse fotot nuk dalin ne […]

Vajza e Eli Farës pa të brëndshme tregon format e saj…(foto)

Vajza e Eli Farës pa të brëndshme tregon format e saj…(foto)

Marina Fara është vajza e këngëtares Eli Fara, që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Fëmija i vetëm i këngëtares Fara, e cila në vite është komentuar dhe si simbol bukurie, së fundi ka pushtuar rrjetet sociale me fotot ku duket shumë seksi. Ajo ka […]

Ja si dukej LUANA kur ishte 17 vjece dhe asnjë nuk e njihte, pa operacione plastike…(FOTO)

Ja si dukej LUANA kur ishte 17 vjece dhe asnjë nuk e njihte, pa operacione plastike…(FOTO)

Moderatorja Luana Vjollca është një ndër femrat më atraktive të ekranit. Ajo njihet për format bombastike trupore, të cilat nuk ngurron t’i ekspozojë në rrjete sociale, shkruan lajmi.net. Loading… Shumë herë, Luana është kritikuar për ndërhyrje si në fytyrë ashtu edhe në trup, duke u […]

Eneda Tarifa feston sot ditëlindjen;Ja sa vjec bën ajo…

Eneda Tarifa feston sot ditëlindjen;Ja sa vjec bën ajo…

“Si ndihesh sot Eneda?” ishte pyetja e parë që Ledioni i drejtoi Eneda Tarifës pak minuta pasi nisi mbrëmja e sotme, The Voice Kids. E përmalluar nga një kujtim i viteve ’90, me këngët e Leonard Bombajt në një telefilm “Një natë sa një jetë”, […]

AMI del shëtitje me vajzen, ja si duket ajo e dobësuar dhe pa MAKEUP pak ditë pas lindjes…

AMI del shëtitje me vajzen, ja si duket ajo e dobësuar dhe pa MAKEUP pak ditë pas lindjes…

Ami tashme eshte nene e 2 femijeve ajo solli ne jete SIAN vajzen e pare te ciftit Mamaqi. Nje vajze te shendetshme dhe shume e lezetshme te cilen Ermali e fotografoi qe diten e pare te lindjes. Ami gjate shtatezanise shtoi shume ne peshe nje […]

Alketa me pizhama dhe pa MAKEUP sic nuk e keni parë asnjëherë, FOTO nga shtëpia…

Alketa me pizhama dhe pa MAKEUP sic nuk e keni parë asnjëherë, FOTO nga shtëpia…

Alketa Vejsiu eshte nje nga prezantueset me te dashura per publikun shqiptar. Ajo eshte shume e rezervuar ne jeten e saj private por kohet e fundit ka bere nje ndryshim dhe shpesh here poston foto nga shtepia e saj. Kete here ajo ka postuar nje […]