Month: January 2018

Ju kujtohet PALOMA e famshme?! Ja si duket ajo pas 20 vitesh…(FOTO)

Ju kujtohet PALOMA e famshme?! Ja si duket ajo pas 20 vitesh…(FOTO)

Aktoren e telenovelave Silvia Navarro e njohim të gjithë për rolin e saj si Paloma në serialin “Kur ti të jesh e imja”. Ajo është në një marrëdhënie me Gerardo Casanova, nënkryetar i ‘Disney and ESPN Media Netëorks’ që prej vitit 2012. Silvia është renditur […]

Fansja i komenton ‘Je shumë kot’: Përgjigja e Alekta Vejsiut nuk pritej…

Fansja i komenton ‘Je shumë kot’: Përgjigja e Alekta Vejsiut nuk pritej…

Pas përfundimit me sukses të “Dance with me” dhe para nisjes së një sezoni tjetër televiziv, Alketa Vejsiu po shijon pushimet në Bahamas nga ku ka postuar çdo ditë foto e video nga vendet e mrekullueshme që viziton.Në foton e fundit të postuar në Instagram, […]

Ja kush është BUKUROSHJA që i vodhi zemrën djalit të Ardit Gjebreas…(FOTO)

Ja kush është BUKUROSHJA që i vodhi zemrën djalit të Ardit Gjebreas…(FOTO)

Joni djali i Ardit Gjebreas dhe Merlin shpallen fejesen para disa ditesh. Merlin vajza bukuroshe qe i rrembeu zemren Jonit eshte vajza e bisnesmenit te njohur i cili ka Miellin dhe Pasta Prima. Ajo eshte diplomuar shkelqyeshem ne universitetin Epoka. Nga burimet e redaksise keshillabukurie.com […]

Djali i Ardit Gjebreas i komenton Getoarit, reagon Marina: “Fole ti?!”

Djali i Ardit Gjebreas i komenton Getoarit, reagon Marina: “Fole ti?!”

Moderatorja ka postuar një imazh, teksa fotografon veten. Kuptohet fare qartë që këtë e ka realizuar një i dytë, duke dalë kështu disi nga kornizat e një ‘selfie’ të zakonshëm. Ka qenë pikërisht ky çasti kur Joni i ka dhënë meritat e fotos Getoarit, por […]

Ija e Bes Kallakut hap Instagram; Do të qeshni me lot nga komentet dhe fotot…

Ija e Bes Kallakut hap Instagram; Do të qeshni me lot nga komentet dhe fotot…

Vetëm pak më parë Bes Kallaku lajmëroi se gjyshja e tij Ija ka hapur një profili në Instagram. Mjaftuan vetëm 4 orë që ajo të merrte plot 12 mijë ndjekës. Në profilin e saj deri më tani janë postuar disa foto të saj, ndërsa komente […]

Pini këtë CAJ në vend të UJIT dhe barku do të zhduket për 15 ditë…

Pini këtë CAJ në vend të UJIT dhe barku do të zhduket për 15 ditë…

Fillimi i janarit shfrytëzohet si periudha më e mirë për të përcaktuar objektivat që doni të realizoni për vitin e ri, si dhe të bëni bilancet e atij që sapo lamë pas. Por, duke qenë se vijmë fill pas festave ku është e pashmangshme të […]

Këmbët e BLEONËS në gjendje të tmerrshme, nuk e kemi parë ndonjëherë kështu…(FOTO)

Këmbët e BLEONËS në gjendje të tmerrshme, nuk e kemi parë ndonjëherë kështu…(FOTO)

Për momentin ajo është duke i shijuar temperaturat e ngrohta dhe plazhin, ndërkaq me fotografitë e shumta po çmend rrjetet sociale duke u shfaqur e zhveshur.Ndër shumë fotografi ishte edhe kjo që do e shihni në vazhdim, po duket qartë se këtu diçka nuk shkon. […]

Kur VIPAT shqiptar janë pa MAKEUP, ja sa “bukur” duken…(FOTO nga shtepia)

Kur VIPAT shqiptar janë pa MAKEUP, ja sa “bukur” duken…(FOTO nga shtepia)

Nëse ndonjëherë jeni mërzitur kur shikoni sesa perfekte janë vajzat e shoubizit shqiptar, pasi të shikoni fotot më poshtë do të mendoni ndryshe. Ato janë të zakonshme sikurse të gjithë ne në jetën e tyre të përditshme pa grim. Ato pa dyshim që janë të […]

Ne Tv Klan nuk ka vënd për Marinen sa të jetë Alketa: Ja çka ndodhur…

Ne Tv Klan nuk ka vënd për Marinen sa të jetë Alketa: Ja çka ndodhur…

Ditën e djeshme u përhap me shpejtësi lajmi se reality show-n “Ferma” që pritet të fillojë së shpejti në TV Klan, do e prezantojë Marina Vjollca e cila sapo ka përfunduar edhe spektaklin “C’est la vie”.Por burime për “Xing.al” bëjnë të ditur se këtë reality show […]

Eni Koci i drejtohet publikisht Gretës: ‘Jam më e bukur se ty’

Eni Koci i drejtohet publikisht Gretës: ‘Jam më e bukur se ty’

Greta Koçi dhe Eni janë dy këngëtaret mjaft të dashura të publikut shqiptar.Motrat janë mjaft të suksesshme në muzikë dhe së fundmi janë bashkuar në një biznes mode. Në deklaratat e tyre në media ato kanë treguar se janë mjaft të bashkuara me njëra-tjetrën edhe […]