Këto vajza të showbiz-it shqiptar u akuzuan për shtatzani, ja si reaguan…(FOTO)

Këto vajza të showbiz-it shqiptar u akuzuan për shtatzani, ja si reaguan…(FOTO)

Këto vajza të showbiz-it shqiptar u akuzuan për shtatzani, ja si reaguan. Shumë vajza të bukura dhe të suksesshme të showbiz-it shqiptar janë akuzuar nga media online apo nga fansat për shtatzani. Koha e ka treguar se këto vajza nuk kanë qenë shtatzënë por thjesht kanë shtuar pak kile ose fotot i kanë treguar me bark pak më të madh se herët e tjera. Emisioni “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani në IN Tv foli per këto vajza dhe sesi kanë reaguar ato në lidhje me këtë gjë. 1)Venera LumaniVenera Lumani u fol shumë në media se ishte shtatzënë si dhe se këngëtarja dhe partneri i saj, Lind Islami , u komentuan se do të bëhen prindër të një fëmije. Por Venera e mohoi këtë gjë, kur ishte e ftuar ne “Fun Day”

2) Luana Vjollca Pak kohë më parë Luana Vjollca u përfol për një shtatëzani, gjë të cilën ajo shpjegoi vetëm me kilet që kishte marrë kohët e fundit.

Loading...

3) Xhensila Myrtezaj Xhensila Myrtezaj për Prive, kur është pyetur nëse së shpejti do të krijojë një familje me Besin. “Nuk jam shtatzanë’, ka shtuar Xhensila duke qeshur, ‘Por dëshira është, ndaj në një të ardhme të afërt, pse jo’.

4) Elvana GjataKa qene Lori Hoxha, trashëgimtarja e Top Channel, e cila i ka ‘zbuluar një sekret’ këngëtares, Elvana Gjata, keshtu u shprehen shume portale pasi ka postuar një video në SnapChat ku barku i Elvana Gjatës të lë dyshime të forta se ajo është shtatzënë. Video e Lori Hoxhës fokusohet vetëm tek barku i Elvanës dhe ka vendosur një “emoji” me zemër. Por prive.al ka kontaktuar dhe ka arritur te mesojë se nuk bëhej fjale për një shtatzani, por thjesht veshja e Elvanes e ka treguar të tille.

5) Fjori Dardha 

Moderatorja Fjori Dardha pak ditë më parë u bë kryetemë e portleve pasi menduan se ishte shtatzënë, dhe si lajm mbase si fillim e ka bere Ermal Mamaqi pasi moderatorja e ka mohuar duke postuar foton e lajmit duke i thënë me ironi : @ermalmamaqiofficial është bërë gjinekolog!

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *