Shpat Kasapin e denoncon e dashura ne polici; Ja arsyeja…

Shpat Kasapin e denoncon e dashura ne polici; Ja arsyeja…

Këngëtari Shpat Kasapi vazhdon të jetë i vetëm, ndonëse kohë pas kohe përflitet për lidhje me femra të ndryshme. Por, megjithatë, ai thotë se është “single”, shkruan “Kosovarja”. Shpati ishte i fejuar me Afërdita Dreshajn dhe kjo ishte lidhja më publike e më e mediatizuar e tij. Por pas kesaj lidhje ai e kishte  një të dashur tjetër, me të cilën nuk i kishte punët gjatë gjithë kohës në rregull, bile disa herë kishin pasur probleme, shkruan “Kosovarja”.

Loading...

Siç marrim vesh, Shpati një herë e kishte rrahur të dashurën, e cila e kishte lajmëruar këngëtarin në polici. Shpati thotë se arsyeja pse kishte dhunuar te dashuren ishte se ajo e gënjente. Hmm Shpati nuk e prisnim kete nga ty, nese ajo te genjente mjaftonte qe te ndaheshit!!

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *