KLEA HUTEN nuk do e njihni në këtë foto, ndryshimi drastik ju lë pa fjalë…(FOTO)

KLEA HUTEN nuk do e njihni në këtë foto, ndryshimi drastik ju lë pa fjalë…(FOTO)

Veçse moderatore mjaft e njohur bukuroshja Klea Huta e ka provuar veten edhe në fushën e aktrimit.Këtë herë ajo do të jetë pjesë e shfaqjes “”Vdiq mbreti,rroftë mbreti” me regji të Elma Doresit, e cila e ka premierën mbrëmjen e sotme në Teatrin Kombëtar. Por në foton e publikuar prej sai në rrjete sociale, Klean e shohim me veshjen e rolit dhe krejtësisht të ndryshuar, madje vështirë se do e kishim njohur. Në këtë shfaqje të re të vënë në skenë në Teatrin Kombëtar Klea do të jetë së bashku me të dashurin e saj kantautorin Elgit Doda, i cili do të jetë pjesë e vënies në skenë si kompozitor

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *