Ja kush është DEPUTETJA shqiptare që i cmëndi të gjithë me veshjen në parlament…(FOTO)

Ja kush është DEPUTETJA shqiptare që i cmëndi të gjithë me veshjen në parlament…(FOTO)

Deputetja e Parlamentit të Kosovës, Duda Balje ka tërhequr shpeshherë vëmendjen me paraqitjet e saj. Ndryshe nga femrat e tjera deputete të cilat shihen gjithmonë nën hijen e kostumit, Duda gjithmonë shfaqet me stil dhe veshja e saj komentohet shumë.

Së fundmi Balje ka qenë e ftuar në “Top Show” ku ka folur mbi këtë temë duke u shprehur se ajo e respekton kodin e veshjes së parlamentit të Kosovës, por janë burrat ata që nuk e respektojnë.

Loading...

“Unë asnjëherë nuk kam veshur diçka të shkurtër mbi gjunjë ose me dekolte të hapur. E kam respektuar kodin e veshjes”, është shprehur ajo dhe shtoi se në fakt deputetët meshkuj janë ata që nuk e respektojnë kodin e veshjes.

“Në parlament kemi parë shumë deputetë që shkojnë pa kravatë, kemi parë deputetë që shkojnë me xhinse, me bluza me shkronja provokative”, tha Dude Balje.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *