Ja kush është BUKUROSHJA që i vodhi zemrën djalit të Ardit Gjebreas…(FOTO)

Ja kush është BUKUROSHJA që i vodhi zemrën djalit të Ardit Gjebreas…(FOTO)

Joni djali i Ardit Gjebreas dhe Merlin shpallen fejesen para disa ditesh. Merlin vajza bukuroshe qe i rrembeu zemren Jonit eshte vajza e bisnesmenit te njohur i cili ka Miellin dhe Pasta Prima. Ajo eshte diplomuar shkelqyeshem ne universitetin Epoka. Nga burimet e redaksise keshillabukurie.com Merlin eshte duke vazhduar studimet pas universitare ne Chicago. Merlin eshte vajza e pare e familjes dhe ka nje moter edhe nje vella me te vogel. Ajo gjithashtu eshte nje vajze e njohur ne kryqytet per stilin e saj ku here pas here e ndan edhe me ndjekesit e saj ne instagram. Duket se i pelqejne shume udhetimet dhe shohim se dy te rinjte udhetojne shpesh. Dhe se fundmi bukuroshes fatlume i pelqejne shume lulet ku personi i zemres se saj Joni nuk rresht duke ia dhuruar. 

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *