Fansja i komenton ‘Je shumë kot’: Përgjigja e Alekta Vejsiut nuk pritej…

Fansja i komenton ‘Je shumë kot’: Përgjigja e Alekta Vejsiut nuk pritej…

Pas përfundimit me sukses të “Dance with me” dhe para nisjes së një sezoni tjetër televiziv, Alketa Vejsiu po shijon pushimet në Bahamas nga ku ka postuar çdo ditë foto e video nga vendet e mrekullueshme që viziton.Në foton e fundit të postuar në Instagram, moderatorja shfaqet e veshur komplet me të bardha, e buzëqeshur, teksa ndodhet në një resort.

Mirëpo në këtë foto komentet nuk kanë qenë të gjitha pozitive, pasi një prej ndjekësve e cila siç duket nuk ka simpati për Alketën, nuk i kursen ofendimet. “Je kot, të rrofshin fotot e imazhet po vetë nuk je gjë, s’e kuptoj përse të bëjnë fresk njerëzit kot”, i shkruan komentuesja. Alketa nuk ja ka kursyer përgjigjen dhe i replikon: “Sa bukur ke folur, rrofsh o motër që më kthjellon”, duke e lënë komentuesen pa fjalë.

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *