AMI tregon vështirësitë e SHATZANISË, ja nga cfarë ka hequr dorë…(FOTO)

AMI tregon vështirësitë e SHATZANISË, ja nga cfarë ka hequr dorë…(FOTO)

Pushimet dimërore thuajse janë bërë aq traditë sa ato veroret për VIP-at  shqiptarë. Sidomos pas përfundimit të sezonit që përkon me Vitin e Ri, ata ndajnë me ne herë pas here foto të mrekullueshme nga vendet piktoreske që kanë zgjedhur të vizitojnë.

Loading...

Fotografinë më të fundit e ka sjellë Ami. Sigurisht nuk është  fotoja traditë që jemi mësuar të shohim vitet e kaluara! Këtë herë ajo nuk ka mundur të bëjë ski pasi siç e dimë ajo është në muajt e fundit të shtatzënisë .  Në foton e publikuar ajo duket shumë më e bukur , ndërsa shkruan : ‘’ Vetëm po i shoh këtë herë’’.- duke ju referuar kështu Ermalit dhe Joelit që me siguri janë duke u kënaqur.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *