Marina Vjollca akuzohet nga fansat per fotoshop: ‘Ku e ke gishtin?!’

Marina Vjollca akuzohet nga fansat per fotoshop: ‘Ku e ke gishtin?!’

Marina Vjollca shkëlqeu mbrëmjen e të dielës në finalen e “C’est la vie”, e veshur me një fustan portokalli dhe me flokët e krehura drejt e më të shkurtra. Fotot e Marinës nga mbrëmja finale pushtuan Instagramin, por njëra prej fotove u komentua shumë.Ishte grimieri i Marinës, Arbër ai që kishte postuar një foto të saj ku syri fokusohej më shumë tek fytyra e moderatores, por ndjekësit nuk kanë lënë pa kapur një detaj.

Loading...

Gishti i madh i Marinës nuk duket në foto duke e akuzuar kështu për fotoshop.Pas komenteve ka reaguar grimieri i cili ka sqaruar se gishti është në një pozitë që nuk shikohet, pra i përthyer. “Gishtin e ka ne vend.. Analizoje mire dhe e vren qe eshte ne pozite te tille qe nuk vrehet.. Sjam kaq naiv pa nevoj me ja zhduk gishtin”, shkruan ai.

 

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *