LUANA VJOLLCA POSTON FOTO PA MAKEUP; JA SI DUKET…

LUANA VJOLLCA POSTON FOTO PA MAKEUP; JA SI DUKET…

Prezantuesja Luana Vjollca shquhet si një njëra ndër figurat televizive më joshëse të ekranit. Ajo shfaqet gjithmonë e kuruar në detaje para publikut, ndërsa arrin të rrëmbejë vëmendjen me linjat e saj atraktive. Fytyra e saj cilësohet si një ndër më të bukurat, dhe e tillë duket se është edhe kur nuk përdor fare grim. Kështu duket Luana Vjollca kur nuk përdor fare makijazh (Foto: InstaStory)

Loading...

Ajo ka pozuar tërësisht natyrale, duke treguar dukjen e saj në një mëngjes të zakonshëm kur sapo zgjohet nga gjumi. Aktualisht, ajo është prezantuese e programit të përjavshëm “Shiko kush luan”, i cili sjell çdo javë para shikuesve lojëra interesante me të ftuar VIP.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *