Ja si dukeshin XHENSILA dhe BESI para 7 viteve kur sapo u lidhën…(foto)

Ja si dukeshin XHENSILA dhe BESI para 7 viteve kur sapo u lidhën…(foto)

Xhensila dhe Besi cifti i martuar se fundmi eshte edhe nje nga me te perfolurit mediatik. Me embelsine e Xhensiles dhe natyren karizmatike te Besit, ata kane bere per vete publikun shqiptar. Keto foto te meposhtme jane foto ne te cilat cifti ka qene ne fillimet e dashurise dhe karrieres respektive. Ata duken shume te vegjel edhe shume te dashuruar me njeri tjetrin sikurse sot.

Loading...

Gjithsesi nuk duhet te leme pa permenduar faktin se ata sot jane zbukuruar akoma dhe me shume si edhe me te arrire ne profesionet e tyre. Duhet te permendim ketu se ata kane fituar pothuaj cdo sondazh qe eshte per per vitin 2017 per personazhet me te dashur te publikut. Vazhdoni te jeni te thjeshte dhe te embel dhe publiku do tju doje gjithmone.

 

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *