Eni Koci i drejtohet publikisht Gretës: ‘Jam më e bukur se ty’

Eni Koci i drejtohet publikisht Gretës: ‘Jam më e bukur se ty’

Greta Koçi dhe Eni janë dy këngëtaret mjaft të dashura të publikut shqiptar.Motrat janë mjaft të suksesshme në muzikë dhe së fundmi janë bashkuar në një biznes mode. Në deklaratat e tyre në media ato kanë treguar se janë mjaft të bashkuara me njëra-tjetrën edhe pse nuk i kanë mohur ngacmimet mes motrash.

Loading...

Eni si një natyrë çapkëne, ndryshe nga Greta, ka provokuar motrën e saj me një postim të bërë në Insta Story.‘Nuk ta kam fajin unë që e kishe me nxitim’, shkruan Eni sipër fotos me mbishkrimin: Sipas studimeve, fëmija i dytë është më i bukur.Të dyja janë mjaft tërheqëse edhe pse Eni kalon më shumë kohë duke u ushtruar dhe ka forma trupore që janë të adhurueshme.

 

 

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *