Ish banorja e Big Brother ”provokon” me foton nga shtrati…

Ish banorja e Big Brother ”provokon” me foton nga shtrati…

Instagrami është bërë media kryesore në të cilën vipa-t postojnë foto nga përditshmëria. Ushqime të shtrenjta,veshje, udhëtime janë ato që shohim rëndomtë në profilet e tyre. Por sigurisht edhe fotot “modeste” te rutinës së përditshme nuk ngelen mbrapa. Ish-banorja e BB Xhensila Pere ka publikuar një foto provokuese në rrjetin social Instagram në të cilën është shfaqur topples. Bukuroshja duket sikur foton e ka bërë pas dushit dhe ka përdorur një filtër për ti dhënë fotos nuanca më të këndshme. Xhensila njihet për jetën e saj ekstravagante dhe postimet “ pa filtër” që bën herë pas here.

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *