Alketa Vejsiu nuk duket më kështu: Pamja e re do tju lërë pa mend…

Alketa Vejsiu nuk duket më kështu: Pamja e re do tju lërë pa mend…

Është e mërzitshme të jesh normale: shkruan Alketa Vejsiu në postimin e saj. Ajo ka ndarë me ndjekësit një video në të cilën shfaqet jashtë asaj çfarë jemi mësuar ta shohim në ekran. Alketa Vejsiu është duke kaluar pushimet në Bahamas. E mesa duket, po kënaqet tejmase sepse si rralle here me pare ka preferuar te ndaje me ndjekesit e saj shume momente nga keto pushime. Por ajo qe veme re eshte sesa ndryshe duket ajo ne postimet e saj te fundit ku shfaqet me nje gjyre me te erret te flokeve dhe me nje lekure te nxire.. E si një femër me shumë stil, po rrëmben vazhdimisht vëmendjen me paraqitjet. Përkrah videos së fundit, nuk kanë munguar komentet nga ndjekësit.

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *