Month: January 2018

Këto vajza të showbiz-it shqiptar u akuzuan për shtatzani, ja si reaguan…(FOTO)

Këto vajza të showbiz-it shqiptar u akuzuan për shtatzani, ja si reaguan…(FOTO)

Këto vajza të showbiz-it shqiptar u akuzuan për shtatzani, ja si reaguan. Shumë vajza të bukura dhe të suksesshme të showbiz-it shqiptar janë akuzuar nga media online apo nga fansat për shtatzani. Koha e ka treguar se këto vajza nuk kanë qenë shtatzënë por thjesht […]

MARINA i tha të qepte gojën: Reagimi i Big Mamës nuk pritej…(FOTO)

MARINA i tha të qepte gojën: Reagimi i Big Mamës nuk pritej…(FOTO)

Mbrëmjen e së dielës, në televizionin “Klan” u transmetua puntata e fundit e spektaklit “C’est La Vie” ku një ndër momentet më të diskutuara ishte ai kur Marina Vjollca iu kthye Big Mamës duke i thënë: Do të të pushoj nga puna, qepe gojën!” Ky […]

Shpat Kasapin e denoncon e dashura ne polici; Ja arsyeja…

Shpat Kasapin e denoncon e dashura ne polici; Ja arsyeja…

Këngëtari Shpat Kasapi vazhdon të jetë i vetëm, ndonëse kohë pas kohe përflitet për lidhje me femra të ndryshme. Por, megjithatë, ai thotë se është “single”, shkruan “Kosovarja”. Shpati ishte i fejuar me Afërdita Dreshajn dhe kjo ishte lidhja më publike e më e mediatizuar […]

Ja si duhet ta zgjidhni PORTOFOLIN që të keni sa me shumë LEKË…

Ja si duhet ta zgjidhni PORTOFOLIN që të keni sa me shumë LEKË…

Përditë ankohemi për paratë, për portofolin që zbrazet sapo e kemi marrë rrogën. Shpenzimet janë të larta, të ardhurat shumë të ulëta.Por a e keni menduar ndonjëherë që shumë gjëra kanë lidhje me fatin? Mos e ka fajin ngjyra e portofolit që asnjë monedhë nuk […]

KLEA HUTEN nuk do e njihni në këtë foto, ndryshimi drastik ju lë pa fjalë…(FOTO)

KLEA HUTEN nuk do e njihni në këtë foto, ndryshimi drastik ju lë pa fjalë…(FOTO)

Veçse moderatore mjaft e njohur bukuroshja Klea Huta e ka provuar veten edhe në fushën e aktrimit.Këtë herë ajo do të jetë pjesë e shfaqjes “”Vdiq mbreti,rroftë mbreti” me regji të Elma Doresit, e cila e ka premierën mbrëmjen e sotme në Teatrin Kombëtar. Por në […]

Zgjidhni një pendë dhe zbuloni çfarë tregon ajo për të ardhmen tuaj…

Zgjidhni një pendë dhe zbuloni çfarë tregon ajo për të ardhmen tuaj…

Vëzhgoni me vëmendje fotografinë e mësipërme, cila prej pendëve të paraqitura tërheq vëmendjen tuaj?! Zgjedhja juaj mund të zbulojë shumë të fshehta të karkaterit tuaj: – Penda 1: Linja e bardhë që ka tendencë në të djathtë, e vendosur në qendër të pendës që keni zgjedhur, […]

HOROSKOPI date 12 JANAR 2018, ja shenja me FAT e zodiakut…

HOROSKOPI date 12 JANAR 2018, ja shenja me FAT e zodiakut…

Dash: Ndonjëherë rrezikoheni përmes komunikimit tuaj aspak të mirë dhe të pakëndshëm, por ju e dini që partneri/ja juaj ju toleron gjithmonë. Bëni mirë që edhe ju t’ja ktheni me të njëjtën monedhë. Beqarët do të rifitojnë entuziazmin e humbur. Në punë vazhdoni pa marrë […]

E mbani mend Ambrën e BB9? Nuk do e njihni më pas ndryshimit drastik në pamje…(FOTO)

E mbani mend Ambrën e BB9? Nuk do e njihni më pas ndryshimit drastik në pamje…(FOTO)

Ndonëse kanë kaluar disa muaj që nga “Big Brother 9” disa prej banorëve vazhdojnë të komentohen e të jenë pjesë e lajmeve nëpër portale, ndërsa Ambra, kaçurrelsja bukuroshe që çmendi djemtë brenda shtëpisë së famshme sikur u harrua. Ajo u komentua disa javë pas daljes […]

AMI tregon vështirësitë e SHATZANISË, ja nga cfarë ka hequr dorë…(FOTO)

AMI tregon vështirësitë e SHATZANISË, ja nga cfarë ka hequr dorë…(FOTO)

Pushimet dimërore thuajse janë bërë aq traditë sa ato veroret për VIP-at  shqiptarë. Sidomos pas përfundimit të sezonit që përkon me Vitin e Ri, ata ndajnë me ne herë pas here foto të mrekullueshme nga vendet piktoreske që kanë zgjedhur të vizitojnë. Loading… Fotografinë më […]

Ja kush është DEPUTETJA shqiptare që i cmëndi të gjithë me veshjen në parlament…(FOTO)

Ja kush është DEPUTETJA shqiptare që i cmëndi të gjithë me veshjen në parlament…(FOTO)

Deputetja e Parlamentit të Kosovës, Duda Balje ka tërhequr shpeshherë vëmendjen me paraqitjet e saj. Ndryshe nga femrat e tjera deputete të cilat shihen gjithmonë nën hijen e kostumit, Duda gjithmonë shfaqet me stil dhe veshja e saj komentohet shumë. Së fundmi Balje ka qenë […]