Të fundit

Kjo është mënyra e cuditshme se si duhet ti vishni rrobat e banjës këtë verë / foto

Kjo është mënyra e cuditshme se si duhet ti vishni rrobat e banjës këtë verë / foto

Me ardhjen e verës ‘Instagrami’ mbushet me foto dhe video nga pushimet në plazhet më të bukura. Një vëmendje e veçantë nga vajzat, ju kushtohet edhe veshjeve të verës, kryesisht bikinit. Ditët e fundit në rrjetet sociale po qarkullojnë disa foto të modeleve të cilat […]

Xhensila publikon videon me barkun e rrumbullakosur, ja postimi që u fshi

Xhensila publikon videon me barkun e rrumbullakosur, ja postimi që u fshi

ditët e fundit të pritjes së ëmbël dhe shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të parë. Loading… Gjatë kësaj kohe këngëtarja e dashur për publikun shqiptar ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ka publikuar foto e video te reja, si nga […]

Ja pse Meghan Markle i vesh gjithmonë këpucët një numër me të madh…

Ja pse Meghan Markle i vesh gjithmonë këpucët një numër me të madh…

Të gjithë e adhuruan veshjen e Dukshës së Sussexit në Royal Ascot. Kapelja që ajo mbante ishte e mrekullueshme, edhe këpucët e zeza me majë po ashtu …prit pak …këpucët? A nuk ju duken edhe juve sikur i rrinë të mëdha?Në fakt i rrinë më […]

Kjo nuk pritej/ Dy ish banorët e Big Brother çifti më i ri i Showbizit Shqiptar

Kjo nuk pritej/ Dy ish banorët e Big Brother çifti më i ri i Showbizit Shqiptar

Xhensila Pere mesa duket janë çifti më i ri në show biz! Erioni dhe Xhensila së fundmi janë parë shpesh në shoqërinë e njeri tjetrit, ndërsa ditët e fundit janë gjendur të dy në kryeqytetin e Kosovës, shumë në afrimitet me njeri tjetrin, teksa kanë ndarë […]

9-muajshe shtatzënë, Xhensila tregon barkun e rrumbullakosur në plazh / foto

9-muajshe shtatzënë, Xhensila tregon barkun e rrumbullakosur në plazh / foto

Nëntë muaj më parë, nëpërmjet një postimi në “Instagram”, çifti i njohur Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku dhanë lajmin e bukur se shumë shpejt do të bëhen prindër. Loading… Këngëtarja e njohur duket se e ka shijuar në maksimum pritjen e ëmbël, e cila i […]

EKSKLUZIVE/Pas divorcit me Klaudia Pepën, Albi Nako në prag të fejesës me balerinën e njohur

EKSKLUZIVE/Pas divorcit me Klaudia Pepën, Albi Nako në prag të fejesës me balerinën e njohur

Historia e romancës së Albi Nakos me ish-bashkëshorten Klaudia Pepa nisi në prapaskenat apo në përgatitjet për kërcimin e radhës. Ajo u kurorëzua në një celebrim në vitin 2013-n gjatë emisionit “E Diela Shqiptare”, por u ndërpre në mënyrë të papritur në vitin 2017, pasi […]

Marina & Luana bëjnë XING me të njëjtën veshje; Ja kush duket më bukur / foto

Marina & Luana bëjnë XING me të njëjtën veshje; Ja kush duket më bukur / foto

e veçantë dhe që djemtë, i çmendi krejt anë e mbanë! Por, sex symboli i ekraneve shqiptare Luana Vjollca përveç të kuqes, ka një tjetër ngjyrë të preferuar të cilën e bën shpesh pjesë të paraqitjeve të saj, ku për hir të së vërtetës i […]

Elvana Gjata dhe Kendall Jenner bëjnë XING me të njëjtën veshje; Ja kush duket me bukur

Elvana Gjata dhe Kendall Jenner bëjnë XING me të njëjtën veshje; Ja kush duket me bukur

Për të dyja bota e modës është një nga ato terrenet e sigurta, ku secila prej tyre shkel pa drojë! Për artisten shqiptare fashion-i është çështje në kufijtë e pasionit, ose një lloj stili që ia dikton vet natyra e angazhimit të saj, ndërsa për […]

Nuk është më sekret: Lori Hoxha zbulon dietën që po përdorin VIP-at për tu dobësuar

Nuk është më sekret: Lori Hoxha zbulon dietën që po përdorin VIP-at për tu dobësuar

Ndonëse format e saj trupore janë më së miri, edhe Lori Hoxha ka vendosur të mbajë dietë dhe në postimin e fundit zbulon se Sara i ka treguar një dietë që përdorin VIP-at për tu dobësuar. “Do shëndoshesh Lor, por ata se dinë që unë […]

Super seksi, Xhemi Shehu i vë flakën rrjetit me foton me bikini

Super seksi, Xhemi Shehu i vë flakën rrjetit me foton me bikini

Tashmë, që edhe një tjetër sezon i “Portokalli” u mbyll me sukses, moderatorja e njohur e Top Channel, duket se i ka pozicionuar të gjitha energjitë e saj tek familja. Pas disa ditë pushimesh me kolegen, por edhe shoqen e ngushtë të saj Arbana Osmanin, […]